Erzurum Merkez Fiat Bayi Çimenler Otomotiv Tic. Ve San. A.Ş.
 

Hakkımızda Çimenler Otomotiv Anasayfa arrow Hakkımızda

Fiat Çimenler Otomotiv

Çimenler Otomotiv Otomobil sektörünün lider markası Fiat bayisi olarak misyonumuz; satış ve servis hizmetlerinde kaliteyi arttırmaktır. Yenilenen Fiat modelleri ve kampanyalarıyla otomobil sektöründe güveni sağlamıştır. Çimenler Otomotiv, satış sonrası sağladığı bu güvenle Erzurum ilinin Merkez ilçesinde en çok talep edilen otomobil bayisi olmuştur. Çimenler Otomotiv olarak odak noktamız siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak, yenilikleri size geciktirmeden sunmaktır. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir Pazar olduğunun bilincindeyiz. İşte bizler de sizleri yeni bir kampanyaya kadar değil daimi müşterilerimiz yapmayı hedeflemekteyiz.

Fiat bayi Çimenler Otomotiv olarak, yıllardır otomotiv ürünlerinin satış, servis, yedek parça ve İkinci el hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Showroomuzdan şuan Yeni Doblo Panorama, Fiat Fiorino Panorama, Fiat Freemont, Yeni Linea, Fiat Linea Classic, Fiat Punto, Fiat Bravo, Fiat Yeni Panda, Fiat 500L Living, 500L, Fiat 500C ve Fiat 500 modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz.
Erzurum ilinin Merkez ilçesinde bulunan Çimenler Otomotiv, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizleri de Fiat Çimenler Otomotiv showroomumuza bekliyoruz.
Copyright FIAT 2017. Her hakkı saklıdır. Web Tasarım & Yazılım Smartnet

Erzurum ilinin Merkez ilçesinde bulunan Çimenler Otomotiv Fiat Bayi

Çimenler Otomotiv olarak, yıllardır otomotiv ürünlerinin satış, servis, yedek parça ve İkinci el hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Showroomuzdan şuan Yeni Doblo Panorama, Fiat Fiorino Panorama, Fiat Freemont, Yeni Linea, Fiat Linea Classic, Fiat Punto, Fiat Bravo, Fiat Yeni Panda, Fiat 500L Living, 500L, Fiat 500C ve Fiat 500 modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz.